Forums

Go Back   The TrekEarth Forums > TrekEarth Forum Home > Photos

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great emka 2018-05-11 15:40

cześc Mariusz, Ale pogoda w Anglii i to na początku maja, a Ty tak często narzekasz.Zabawny jesteś z tym kolorowaniem mapy. Ja byłam blisko dwóch countries, a nie counties, ale moja koleżanka powiedziała, że to dziecinne i w rezultacie nie pojechałysmy do Paragwaju i Urugwaju.
W sumie w UK też mam sporo źżółtego, jak na dwie wycieczki. W Polsce byłam we wszystkich wojewózrtwach, ale nie miałam cikeawych zdjęć z podlaskiego i zachodniopomorskiego. Dziwna ta historia, czy ta protestująca kobieta miała tam dziecko? Ja jestem starą kobietą, więc na ogół nikt nie protestuje. Ale tez mi sie zdarzyło. Z drugiej strony, może nie każdy lubi pokazywać swoje dzieci na przykład w Internecie. Moja synowa byłaby niezadowolona, gdybym zamieszczała zdjęcia Ady. W ogóle barrdzo rzadko pokazuje zdjęcia swojej rodziny na FB, choc sie to czasem zdarza.
Super ostrość.

Pozdrawiam MAłgorzata

Old 05-12-2018, 06:47 AM
mkamionka's Avatar
mkamionka mkamionka is offline
TE Expert

Default To emka: zabawne

Niestety tak zwykle bywa: w ciagu roku jest w Anglii zaledwie kilka takich dni. Tak pieknego dlugiego weekendu nie bylo od wielu lat. Zreszta pogoda jest juz "back to normal": 15 stopni i tak ma pozostac na dluzszy czas...

I kto tu jest zabawny: nie pojechalas zobaczyc Paragwaju i Urugwaju "bo kolezanka powiedziala, ze to dziecinne". Zmien kolezanke! Przeciez sama pokazalas zdjecia z kilku krajow bedac na lotnisku albo na ich granicy zaledwie. Sama jestes swiadoma w ilu krajach bylas tzn musialas je policzyc... Moze to zabawne ale ja lubie robic rzeczy zabawne. Moje codzienne zycie jest na tyle pelne powagi ze nie wstydze sie robic zabawnych rzeczy.

Jak ktos nie lubi pokazywac dzieci to niech je zamknie w domu.
Na ulicy kazdy moze je zobaczyc a w duzym miescie prawie na pewno jeden z ogladajacych to bedzie perwert.

Milego weekendu,
M

Last edited by mkamionka; 05-12-2018 at 06:53 AM.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules