Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great gertan 2007-02-23 14:02

Aycin iste bu kareni cok begendim. Gece fotografini seviyorsun onu ogrendim ama bu oyle alelade bir gece fotografi degil. Cok guzel bir kompozisyon var icinde. Kardaj da cok basarili. Heykeli binalarin arasindaki bosluga yerlestirmen cok iyi olmus. Ismini de harika bulmussun. Cok keyifli bir kare. Eline saglik, tebrikler.

Gokhan

Old 02-27-2007, 12:52 PM
cimcim cimcim is offline
TE Senior Member

Default To gertan: gökhana

Bundan sonra zaten böyle çalışmak istiyorum :)
Kompozisyonda böyle ilginç bişileer olsun istiyorum ama her dakkada öyle kare yakalamak imkansız, onun için artık az ve öz photo koyçam ben :)
Değerli yorumun ve güzel sözlerin için çok teşekkürler.
Ayçin
Reply With Quote
Old 02-27-2007, 01:30 PM
gertan gertan is offline
TE Junior Member

Default Re: To gertan: gökhana

Aycin zaten hergun bir fotograf yukleyeceksin diye bir kural yok o konuda rahat ol bence. Icine sinmeyen bir resimi yuklemektense hic yuklememen bence daha iyi. Yani oncelikle senin icine sinmeli. Iste ben buyum dedirtmeli sana. Nacizane gorusum boyle benim. :)
Reply With Quote
Old 02-27-2007, 02:09 PM
cimcim cimcim is offline
TE Senior Member

ama ben fotoğraflarımı ben buyum diye eklemiyorumki daha o boyuta gelene kadar ohoooo :) hergün fotoğraf eklemiyorum bakınız son fotoğrafım geçen hafta cumaya ait :)

ben kendi kendime bişiler yapıyorum, deniyorum bakalım insanların görüşü ne olacak diye ekliyorum, acaba benimle aynı noktalara dikkat edip beğeneceklermi yada benim hiç dikkat etmediğim ama dikkat etmem gereken birşey varmıymış?
benim içime ilk fotoğrafım olan "purple sunset" te sinmişti :) çünkü ozaman onu yapabiliyordum ve o benim en iyimdi :) ama ogünden bugüne TE'den aldığım yönlendirme ve tavsiyelerle baya bir yol kat ettiğimi düşünüyorum.
bu nedenle olabildiğince deneme amaçlı çektiğim fotoğrafı buraya ekleyerek yorumlardan nelere dikkat etmem gerektiğini neyi yanlış neyi doğru yaptığımı görüyorum,yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,ayçin neler neler yapıyo gördünmü:)
Reply With Quote
Old 02-27-2007, 02:21 PM
gertan gertan is offline
TE Junior Member

evet bu sekilde dusunmemistim boyle dusununce de soylediklerinde haklisin. ;)
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules