Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great cengiz 2008-02-14 2:49

korkutcum uzun zamandir senin bir fotografinı acip beyenmedigim nadir olurdu, bu sefer oyle oldu..teknik acidan elestrilerimi maille yazarim..gene bir alinir malum :).
ama ozetle bu fotografta korkutun kattigi pek bisey yok..herkez heryerde cekebilir..umarim elestrinin altindaki yakalamissindir

Old 02-14-2008, 11:38 AM
bostankorkulugu bostankorkulugu is offline
TE Expert

Default To cengiz: "kirmizi"

:) bu eski fotoğrafı yüklemekteki amacım bir önceki fotoğrafıma yazdığı yorum sonrası ayşeye (ayşegürel) "kırmızı" bir fotoğraf armağan etmekti... eldeki eski kareleri aradım taradım, en çarpıcı kırmızıyı bunda buldum...
tamam çok yaratıcı olmadığını kabul ediyorum, teknik sorunları da vardır belki ama ben kompozisyonumu beğendim valla, titiz de bir krop yapmışım üzerime afiyet, öyle diyagonaller falan>:P...

yoksun ortalıkta, yeni fotoğraf da yüklememişsin, özledik... istanbula bir fotoğaf gezisi falan yok mu ufukta?...

selamlar, teşekkürler...
Reply With Quote
Old 02-14-2008, 02:53 PM
cengiz cengiz is offline
TE Junior Member

Default Re: To cengiz: "kirmizi"

evet son zamanlarda biraz uzak kaldim, yavas yavas donebilirim diye dusunuyorum, Odun komuru yapanlarla ilgili bir sergi yaptik fotograf grubuyla beraber, Bir Rizeye gittik yine fotograf isleri icin..Bi de ustune pc den apple a gecmeye calisiyorum, ustune keyfimde kacmisti Te ile ilgili biraz nadas fena gelmedi..
istanbula grupca bir program var yakinda hatta 1-2 hafta icinda ama buyuk ihtimalle ben gelemiyorum gibi, degisiklik olursa ararim seni
selamlar
ceng
iz
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules