Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes

Great ALIRIZA 2008-10-12 4:31

Merhaba Ahmet,
Bildiğim kadarıyla burada fotoğraf çekmeye izin vermiyorlar. Ama insan böyle yerlerde de çekmeden duramaz herhalde. Gizli de çekilmiş olsa değişik bir çerçeveden güzel bir görüntü. Ellerine sağlık...
Selamlar...
Ali Rıza

  #1  
Old 10-12-2008, 09:38 PM
ahmetgedikli ahmetgedikli is offline
TE Junior Member
Thread Starter
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 392
Default To ALIRIZA: Yasak Hakkında...

Merhaba Ali Rıza,
Gelişen teknoloji ve şartlar sanıyorum onlarıda biraz değiştirdi. Artık fotoğraf makinesine yasak koysalar cep telefonları var. Hemen herkes fotoğraf çekiyor, kayıt yapıyor. Ama ara sıra uyarıyorlar, makinelaeri altıklarını söylüyorlar ama ben bizzat şahit olmadım. Diğer hacılarda, en çokta bizim hacılar sürekli uyarıyor. Tabii gitmişken fotoğraf çekmek istiyor insan. Elimde epey fotoğraf var ama onları sunacak dil yok. Belki yazıyı birisine çevirtebilirsem bir Arabistan Travelogue'u hazırlayabilirim.
Site çok vakit aldığı için, okullar açıldığı için ve site kolay açılmadığı için araya biraz mesafe koydum. Selamlar, saygılar.
Ahmet
Reply With Quote
Reply


Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 05:23 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH