Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great amazon 2010-12-19 15:24

aşura gn bir trl kısmet olmadı bana...bu sebeple byk kaybım var,son derece fotografik konular ıkıyor,belki de siyah ağırlıklı giyindiklerinden ve gelen fotoğraflara baktığımda hani zaman zaman fotoğrafının zellikle portre ekimindeki ekincelerinin hi olmadığını gryorum,kapalı bir topluluk hissi verirken fotoğraflardaki renkler karelerin duru ve yapmacıklıktan uzak olma hali trene katılanların anma gn yanında biraz da şova ynelik orada bulunduklarını hissediyorum...burada şov kelimesini olumsuz anlamda kullanmıyorum yalnız...aksine kendini bu vesile ile gstermek isteyen bir topluluk caferiler...ve nedense aşura gn fotoğrafları beni yobaz arşaflı kadın kareleri gibi rahatsız etmiyor...aksine siyah ve beyaz ya da gece gndz ayrımımı ve seimimi daha iten daha yrekten hissediyorum...setenay hanımla yazışmalarınızı okudum ve buradaki kaygıyı da umududa ok iyi hissettim...bu sebeple iki cumhuriyet kadınına da gnlden teşekkrler....işte bir tek fotoğraf bu kadar bakan gzlere bu kadar satır yazdırıyorsa varın baktığım karenin gcn siz dşnn....

ışık ve sevgiyle,

iffet

Old 12-20-2010, 07:32 AM
figenya figenya is offline
TE Senior Member

Default To amazon: Işığı ve sevgiyi aldım

Siyah ve beyaz, gece ve gndz ayrımı... ok sevdim bunu...

yazdıkların iin de sağolasın, anlaşılmak gzel şey

ah bi anlasak, batı bizim hakkımızda ne dşnd? aman kendimize eki dzen verelim... hi de konu değil benim iin. Yazın Antalya'da, Bodrum'da benim kalacağım fiyatın te birine tatil yapıyor onlar, o zaman unutuluyor herhalde herşey, anlamıyorum ki...

Rahatsız olacağım kareyi zaten ekmem ki ... caferiler beni de rahatsız etmiyor konu olarak, samimiyetsiz bir durum sezersem deklanşre basmam bile...

Sevgilerimle

figen
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules