Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools
  #1  
Old 10-29-2009, 08:30 PM
yildirimalemdar's Avatar
yildirimalemdar yildirimalemdar is offline
TE Junior Member
Thread Starter
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 487
Default To ersoyyilmaz: Terbiyesizlik akıldadır..

Ersoy kardeşim merhaba,

Ailemden 50 yıl boyunca aldığım terbiye nedeniyle sana kardeşim diye hitap ediyorum.Benim ektiğim fotoğraflarımı beğenmeyebilirsin.Yorum yazıp saygılı bir şekilde dşncelerini benimle paylaşabilirsin.Ancak bu kadar terbiyesizce değil.Anlaşılan gereken saygıyı ailenden alamamışsın.Yazık..

16 Haziran 2008 yılında eşim ve fotoğrafı arkadaşlarımla beraber Doğu Karadeniz turuna katılmıştık.Bu hanım kızımızda tura katılanlardan birisiydi.Fotoğrafını ekmemi istedi.Bende ektim ve Karagl serisi fotoğraflarımda kullandım.Yani sizin değiminizle kendime saklamadım.Bu ok terbiyesizce dşnceniz iin size ne syleyebilir ki.?

Keşke bu dşncelere sahip olmadan nce nasıl bir insan olduğumu profilimden ya da web sitemden ğrenmiş olsaydınız..İşte o zaman gargara yapmadığı ve sadece fotoğraf ektiğimi grebilirdiniz.Hayatta size başarılar diliyorum..
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 09:26 AM.Copyright 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH