Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great mkamionka 2010-03-11 3:11

Czesc Pawel,
wow!
Opad szczeny, jakie kolory jakie super formacje skalne. Nie chce sie wierzyc ze to Irlandia! Wyglada na jakies Seszele.
Piekna kompozycja, swietnie zorganizowany pierwszy plan.
Mistrzowska praca, gratulacje!
M

Old 03-11-2010, 10:23 AM
Pablo25's Avatar
Pablo25 Pablo25 is offline
TE Newbie

Default To mkamionka: czesc Mariusz

dzieki za odwiedziny i mile slowa. Dla takich wlasnie miejsc powinnes czym predzej odwiedzic mnie w Galway a zapewniam ze wrocisz z pelna karta podobnych zdjec Connemara i okolice czekaja, a pogoda ostatnio rozpieszcza, mozna by rzec.
pozdrawiam
Reply With Quote
Old 03-11-2010, 11:29 AM
mkamionka's Avatar
mkamionka mkamionka is offline
TE Expert

Cool Pogoda

Czesc Pawel,
Szczerze mowiac jestem troche zniechecony ostatnio. Ostatni weekend jechalismy z zona i z Darkiem na polnoc ale pogoda zaczela byc nienajlepsza wiec zawrocilismy i pojechalismy do Armagh i County Cavan. Tam bylo naprawde zle. Po prostu nie bylo co fotografowac. Ojechalismy sie daleko i nic z tego nie wyszlo. Owszem zaliczylem Cavan ale bylo ciezkawo. Dobrze sie co prawda i tak towarzysko bawilismy ale biorac pod uwage jak daleko jechalismy bylo to dosyc dolujace przezycie. Stosunkowo niedawno mielismy tez podobna wycieczke w tym samym skladzie na zamek Birr. Pogoda miala byc ladna ale mgla byla tak gesta ze zamku nie widzielismy, poza tym przez jakis objazd zajelo nam to rowniez wyjatkowo dlugo. W ostatni wtorek bylismy tez z Darkiem na blue hour pstrykac jakies pobliskie koscioly. To rowniez skonczylo sie nedznie... Innymi slowy troche trace motywacje...
Na ten weekend planujemy raczej meski (czyli bez mojej zony) czysto fotograficzny wypad ale wstepnie planujemy polnocna Irlandie do ktorej mamy troche blizej niz do Ciebie a wiemy ze jest tam fajna latarnia przy ktorej ja bylem ale sie nie spelnilem...
Z Galway mamy ten problem ze owszem dojazd potrwa tak samo dlugo jak do Hook Head czy polnocnej Irlandii ale w samym Galway jeszcze za wiele nie ma a dopiero z nigo trzeba jeszcze spory kawalek jechac zeby dotrzec w fajne miejsce. To w sumie na jeden dzien troche duzo.
Chyba ze przekonasz nas ze same bezposrednie okolice Galway maja jakies swietne miejsca?
Pozdrowienia
M
Reply With Quote
Old 03-11-2010, 12:21 PM
Pablo25's Avatar
Pablo25 Pablo25 is offline
TE Newbie

hej Mariusz, ja myslalem ze juz was przekonalem do Galway i okolicy i ze jestesmy nawet wstepnie umowieni, a tu widze duzy disappointing! Hmmm... musisz chlopie zmienic swoje nastawienie bo musze ci powiedziec ze ostatnie kilka dni w Galway i okolicach to pogoda nas normalnie rozpieszcza! Czego dowodem jest moja ostatnia seryjka Takze nie ma co narzekac tylko trzeba zaplanowac wypad w ta piekna okolice. Samo Galway jest naprawde bardzo atrakcyjne, cale pociete rzeka z fajna zabudowa, promenada nad samym oceanem no i przede wszystkim pieknymi widokami. Jesli chcecie zobaczyc cos wiecej to gwarantuje ze nie trzeba jechac dalej jak 25km od Galway i juz macie sliczne plaze, jeziorka, gory, zamki itp no chyba ze chcecie sie zapuscic w glab dzikiej Connemary albo wysoko na polnoc to powiedzmy te 50-100km trzeba jechac. W kazdym badz razie warto przyjecha i na jeden dzien, a obiecuje ze postaram sie wam pokazac same perelki tak abyscie nie musieli juz wraca rozczarowani z waszej wyprawy A jesli jeszcze to was nie przekonuje to juz tylko pozostaje przyjazd i wlasne doswiadczenia
do uslyszenia, pozdrawiam
Reply With Quote
Old 03-11-2010, 02:20 PM
mkamionka's Avatar
mkamionka mkamionka is offline
TE Expert

Default zobaczymy

No brzmisz naprawde interesujaco.
Musze sie skonsultowac z zona i Darkiem
Reply With Quote
Reply

Thread Tools