Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great jlynx 2010-04-02 9:49

Witaj Pawle,
Polubiłem Sigmę do krajobrazu i jak mi się wydaje, nigdy mnie nie zawiodła. Oczywiście, myślałem o Canonie, ale zadecydowała cena... Widzę, że i u Ciebie Sigma pokazuje to, na co ją stać. Piękne kolory i wspaniała ostrość potwierdzają to, że to dobre szkło. Bardzo czysto, klasycznie skomponowany kadr, dobra perspektywa szerokiego kąta i niezwykła klarowność obrazu. Piękne światło i świetnie dobrany POV.
Pozdrawiam,
Jurek

  #1  
Old 04-02-2010, 05:20 PM
Pablo25's Avatar
Pablo25 Pablo25 is offline
TE Newbie
Thread Starter
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 75
Default To jlynx: Hej Jurek,

dzieki za odwiedziny i mile slowa. Co do Sigmy to masz racje jest to swietny obiektyw i bylby naprawde rewelacyjny gdyby nie znieksztalcenia perspektywy ktore czesto mu towarzysza! Ja z poczatku dlugo sie wahalem z zakupem szerokiego kata, ale teraz musze przyznac ze praktycznie nie odpinam jej od body i swietnie mi sluzy. Jednym slowem warto bylo zaopatrzyc sie w to szkielko ktore w zasadzie kupilem okazjonalnie.
pozdrawiam
P.
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 02:50 PM.Copyright Š 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH