Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

mkamionka 2010-06-18 4:05

Czes Pawel,
witam w klubie! :)
Ostatnio robiles bez HDR zdjecia ktore wygladaly na HDR a teraz odwrotnie :)
Tak czy owak jak to powiedzial Chris -ja uwazam ze wszystko jest dozwolone o ile starasz sie oddac obraz jak najbardziej naturalnie, a to gdzie lezy granica jest kwestia gustu. Kazdemu zdarza sie ze go kreatywnosc poniesie. :)
Temat wybrales ciekawy, nie powiem ze atrakcyjny bo te roslinki o ile wiem dosyc nieladnie pachna. Nie mniej nadaja sie na fajny pierwszy plan.
Bardzo fajna praca -pozdrowienia
M

Old 06-18-2010, 12:27 PM
mkamionka's Avatar
mkamionka mkamionka is online now
TE Expert

Unhappy To mkamionka: gdzie jest usmieszek

Nie wiem jak to sie stalo ale zagubil sie usmieszek ktory Ci dalem.
Moze zapomnialem kliknac, sorry,
M
Reply With Quote
Old 06-18-2010, 10:30 PM
Pablo25's Avatar
Pablo25 Pablo25 is offline
TE Newbie

hej Mariusz,
nie martw sie usmieszkiem bo nie o punkty czy usmieszki tu chodzi tak naprawde. Dzieki za odwiedziny i mile slowa, a to dodaje otuchy ja tak napraawde dlugo nie moglem sie przekonac do hdru bo malo z nim experymentowalem tak naprawde i moje rezultaty byly kiepskie. Nie wiem czy teraz tez sie przekonam bo nadal jakos nie jestem w tym dobry i napewno przydalo by mi sie kilka cennych rad od takich fachowcoch jak np. Ty czy Darek(ktory tak na marginesie gdzies ostatnio zaginal!) Powyzsze zdjecie robilem wraz z kolega i za pomoca jego camery i wskazowek ale tak naprawde z rezultatu jestem srednio zadowolony patrzac na inne hdrowe fotki pelne zycia, kontrastu a prz tym jeszcze wygladajace calkiem naturalnie! Szczerze mowiac nie wiem czy pojde dalej w tymkierunku i zaczne eksperymentowac bo jak narazie rezultat marny
no nic, ale sie rozczulilem heh
milej nocy pozdro
Pawel
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules