Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great mkamionka 2010-10-14 6:17

Czesc Pawel,
bardzo dziekuje za dedykacje. Ciesze sie jesli rzeczywiscie przyczynilem sie do tego pieknego zdjecia.
Mysle ze blue hour trafiles wspaniale. Niebo jest doskonale granatowe. Rzecz w tym ze niekiedy fotografowane obiekty sa slabo oswietlone jak tutaj i wowczas zeby zrobic blue hour trzeba zdjecie zrobic nieco pozniej zeby niebo wyszlo wlasnie takie.
Duzo bliskich mocnych swiatel -trzeba fotografowac nawet przed wlasciwa blue hour, malo dalekich swiatel -poniej.
Innymi slowy trafiles tutaj w sam raz.
Twoja kompozycja jest o niebo ciekawsza niz moja z portu w Dublinie. Ja nie mialem sie prawie czego uczepic, nic ciekawego...
Ty masz owszem proste elementy ale np bardzo urokliwie prezentuja sie te domki.Poza tym ladnie wykorzystales brzeg: ta diagonalna linia robi wspanialyy pierwszy plan.
Jedyne co ja bym lekko zmienil to troszeczke ale tylko trroszeczke zmniejszylbym nasycenie barw bo czasami wydaja sie za bardzo agresywne a to zdjecie byloby nie mniej efektowne przy bardziej lagodnych kolorach.
Gratulacje,
M
PS Ja sam mam wyrzuty ale nigdzie ostatnio nie bylem pomimo ze dni coraz krotsze i same prosza sie o blue hour spacer... Musze odezwac sie do Darka.

Old 10-14-2010, 03:12 PM
Pablo25's Avatar
Pablo25 Pablo25 is offline
TE Newbie

Default To mkamionka: hej Mariusz

dzieki za odwiedziny i mile slowa. Galway port jest duzo mniejszy niz ten dublinski ale za to rownie urokliwy i poczekaj az pokaze ci go od innej strony
co do saturacji to u mnie na laptopie wyglada ok no moze niebieski nieco jeszcze przesycony, ale jakos tak wyszlo(choc juz duzo ujmowalem
pozdrowki
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules