Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Good Nath 2006-03-28 12:05

Small error: it's not Lubaczow, it's Lvov in Ukraine. Though it's true that the city has a very important Polish heritage.

Ten budynek po prawej jest bardzo interesujący ale wolałabym go zobaczyć bardziej w całości, choć nie wiem czy to było możliwe.

  #1  
Old 03-27-2006, 09:49 PM
zenone's Avatar
zenone zenone is offline
TE Newbie
Thread Starter
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 16
Default To Nath: Yes it's Lvov

jak faktycznie jestes Polka to odpowiem po polsku. Widze, ze amerykanskie myslenie odcisnelo na Tobie pietno. Chyba czas abys odwiedzila Ojczyzne i zaczela myslec bardziej realistycznie. To ze Lwow nalezy w tej chwili do Ukrainy, nie zmienia faktu, iz wciaz jest polskim miastem a budynki ktore widzisz na zdjeciu zbudowali Polacy. Krytyka Twoja jest wiec bezpodstawna. Serdecznie pozdrawiam:-)
Reply With Quote
  #2  
Old 03-28-2006, 12:35 AM
Nath's Avatar
Nath Nath is offline
TE Newbie
 
Join Date: May 2004
Posts: 15
Default Re: To Nath: Yes it's Lvov

1.Kanada i USA to dwa różne kraje a z moich zdjęć chyba jasno wynika że "odwiedzam Ojczyznę".
2.Jestem z "ziem zachodnich" a część mojej rodziny pochodziła z terenów dzisiejszej Ukrainy. W moim rejonie większość budynków to były domy "poniemieckie". Mimo tego nie podobałoby mi się gdyby jakiś Niemiec napisał że Legnica jest "miastem niemieckim" i umieścił zdjęcie w dziale "Niemcy". I tak samo Twoje postępowanie może się nie spodobać Ukraincowi. Mogłeś wyjaśnić związki Lwowa z Polską w notce a nie sztucznie przesuwać granice, bo to niepoważne.
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 07:40 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH