Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Good Nath 2006-03-28 12:05

Small error: it's not Lubaczow, it's Lvov in Ukraine. Though it's true that the city has a very important Polish heritage.

Ten budynek po prawej jest bardzo interesujący ale wolałabym go zobaczyć bardziej w całości, choć nie wiem czy to było możliwe.

Old 03-28-2006, 09:10 AM
zenone's Avatar
zenone zenone is offline
TE Newbie

Default To Nath: :-)

1. Doskonale zdaje sobie sprawę, iż Canada to nie USA:-), lecz jak zauważyłaś napisałem "amerykańskie" czego chyba nie trzeba tłumaczyć.
2. Masz racje, że Ukrainiec mógłby się oburzyć. Kraj wpisałem niecelowo po prostu przy upload'zie wybrałem Polska, dopiero potem zdecydowałem o zdjęciu(tak więc moja wina).
3. W swych podróżach do Ojczyzny powinnaś pomyśleć o wstąpieniu na Kresy a także do Lwowa. To piękne miasto niszczeje w oczach, za sprawą gospodarki naszych sąsiadów...
4. Miło mnie zaskoczyłaś Twą wypowiedzią, i przekonałem się że Cię nie "zamerykanizowano" czy jak wolisz "zkanadyzowano" :-)Dobrze wiedzieć, że mamy jeszcze światłych przedstawicieli za granicą.
...i wreszcie 5. Myślałem, że serwis służy prezentacji i ocenie zdjęć a nie dyskusji o poglądach politycznych, a więc co sądzisz o prezentowanym zdjęciu? Zapomnij na chwile, że to Lwów:-)
6. Warm regards from Lubaczów.
Reply With Quote
Old 03-28-2006, 06:57 PM
Nath's Avatar
Nath Nath is offline
TE Newbie

Default Re: To Nath: :-)

Ja wiem że tutaj się nie dyskutuje o polityce, ale właśnie dlatego się odezwałam. bo wydawało mi się że umieszczenie Lwowa w Polsce to manifestacja jakiegoś dalekosiężnego programu politycznego ;) ale jeżeli to tylko pomyłka to przepraszam.
Na Kresy owszem muszę się wybrać bo je znam tylko z Trylogii. Kiedyś tam byłam (we Lwowie też) ale jako dziecko i nic nie pamiętam, a teraz z racji tego że cała rodzina mieszka na zachodzie kursuje na linii: Wrocław - Zielona Góra - Poznań - Bydgoszcz - Gdańsk...
Reply With Quote
Old 03-28-2006, 10:19 PM
zenone's Avatar
zenone zenone is offline
TE Newbie

Default Re: To Nath: :-)

W takim razie wszystko wyjaśnione:-) Jeszcze raz zapraszam na Kresy, których fotki sukcesywnie bede tutaj umieszczał.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules