Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Good Nath 2006-03-28 12:05

Small error: it's not Lubaczow, it's Lvov in Ukraine. Though it's true that the city has a very important Polish heritage.

Ten budynek po prawej jest bardzo interesujący ale wolałabym go zobaczyć bardziej w całości, choć nie wiem czy to było możliwe.

  #1  
Old 03-28-2006, 09:10 AM
zenone's Avatar
zenone zenone is offline
TE Newbie
Thread Starter
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 16
Default To Nath: :-)

1. Doskonale zdaje sobie sprawę, iż Canada to nie USA:-), lecz jak zauważyłaś napisałem "amerykańskie" czego chyba nie trzeba tłumaczyć.
2. Masz racje, że Ukrainiec mógłby się oburzyć. Kraj wpisałem niecelowo po prostu przy upload'zie wybrałem Polska, dopiero potem zdecydowałem o zdjęciu(tak więc moja wina).
3. W swych podróżach do Ojczyzny powinnaś pomyśleć o wstąpieniu na Kresy a także do Lwowa. To piękne miasto niszczeje w oczach, za sprawą gospodarki naszych sąsiadów...
4. Miło mnie zaskoczyłaś Twą wypowiedzią, i przekonałem się że Cię nie "zamerykanizowano" czy jak wolisz "zkanadyzowano" :-)Dobrze wiedzieć, że mamy jeszcze światłych przedstawicieli za granicą.
...i wreszcie 5. Myślałem, że serwis służy prezentacji i ocenie zdjęć a nie dyskusji o poglądach politycznych, a więc co sądzisz o prezentowanym zdjęciu? Zapomnij na chwile, że to Lwów:-)
6. Warm regards from Lubaczów.
Reply With Quote
  #2  
Old 03-28-2006, 06:57 PM
Nath's Avatar
Nath Nath is offline
TE Newbie
 
Join Date: May 2004
Posts: 15
Default Re: To Nath: :-)

Ja wiem że tutaj się nie dyskutuje o polityce, ale właśnie dlatego się odezwałam. bo wydawało mi się że umieszczenie Lwowa w Polsce to manifestacja jakiegoś dalekosiężnego programu politycznego ;) ale jeżeli to tylko pomyłka to przepraszam.
Na Kresy owszem muszę się wybrać bo je znam tylko z Trylogii. Kiedyś tam byłam (we Lwowie też) ale jako dziecko i nic nie pamiętam, a teraz z racji tego że cała rodzina mieszka na zachodzie kursuje na linii: Wrocław - Zielona Góra - Poznań - Bydgoszcz - Gdańsk...
Reply With Quote
  #3  
Old 03-28-2006, 10:19 PM
zenone's Avatar
zenone zenone is offline
TE Newbie
Thread Starter
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 16
Default Re: To Nath: :-)

W takim razie wszystko wyjaśnione:-) Jeszcze raz zapraszam na Kresy, których fotki sukcesywnie bede tutaj umieszczał.
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 06:08 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH