Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great ckuscu 2007-02-15 11:33

gerçekten çok etkileici bir kare..Hüzün,huzur,doğallık hepsi bir arada..Pier Loti nin SON durumu hakkında biraz daha fazla bilgi verseydiniz sevinirdim..

Old 02-15-2007, 07:20 PM
ceka's Avatar
ceka ceka is offline
TE Newbie

Default To ckuscu: merhaba

Merhaba Çağla hanım. Son günlerde Pier Loti'nin adı medyada sıkça yer alıyor.Konuyu takip ediyormusunuz veya basından izliyormusunuz bilmiyorum. Eyüp Belediye Başkanı Pier Loti'nin adını Eyüp Sultan Tepesi olarak değiştirilmesini isteyince ortalık biraz karıştı ve kamuoyu beaşta olmak üzere yoğun tepkiler geldi Eyüp Belediye Başkanına...Karara İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ta olumlu bakmadı ve böyle bir kararın alınmasının doğru olmayacağını söyledi.Şu an durum sakin ve Pier Loti'nin adının değiştirlmesi konusunda geri adım atılmış oldu.

Durum böyle şimdilik. Eğer konuyu biliyorsanız sorun yok. Ben bir kez daha aktarmış oldum size. Bu arada Pier Loti'ye hiç gittiniz mi? gitmediyseniz en azından bir kere gitmenizde yarar var. Gerçekten hoş bir mekan. Üstelik güzel bir fotoğraf mekanı...

Size nacizane tavsiyem yukarıdaki gibi bir ortamda, yani kar yağdığı zaman gidebilirseniz gerçekten keyif alırsınız.Birde çayınızı yudumlarsanız başka söze gerek yok...Keyfini çıkartın.

İyi günler...
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules