Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Closed Thread

Thread Tools

bantonbuju 2008-11-02 22:48

niestety...! te same odczucia, co kiedyś, nie ma co powtarzać... na marginesie - głupawi rodzice też mają swój udział w późniejszych horrorach małych dzieci...
co do samego zdjęcia - chyba jest "za proste", za "cute", takie w sumie o dziecinnych uśmiszkach wśród najbardziej naświecie ceglistych cegieł...
już widzę jak się będą trekowicze rozpisywać o wspaniałych kolorach itd. wrócę poczytać, bo to fajne zjawisko...
janek, dzięki za dedykację, ale to zdjęcie ma w sobie "za mało"...

pozdr. j.
(ze zdrówkiem już lepiej mam nadzieję)

Old 11-03-2008, 11:49 AM
NioniaMonia's Avatar
NioniaMonia NioniaMonia is offline
TE Newbie

Default To bantonbuju: Troszkę luzu

Kolegę "Bantonbuju" odsyłam na plfoto. Chyba pomylił portale. Na TE prezentują swoje prace amatorzy, ludzie kochający fotografię, czerpiący z tego radość. Na plfoto do woli będzie mógł przekazywać swoje negatywne emocje. Nie każdy jest mistrzem jak kolega.
Old 11-03-2008, 12:59 PM
bantonbuju's Avatar
bantonbuju bantonbuju is offline
TE Expert

Default Re: To bantonbuju: Troszkę luzu

koleżanka niech mnie nie odsyła nigdzie, ja już taki jestem, że sam swoimi ścieżkami chodzę...
negatywne emocje u mnie budzi to zdjęcie, ale z powodów, o których już rok temu jamkowi pisałem... z grubsza streściła to grażyna dzisiaj...
niestety - przy tym zdjęciu jakoś na luz nie potrafię , wyjątkowo "złowiescze" mi się ono wydaje... (oprócz tego, że jak jankowi napisałem - "za proste"... ale on już wie, co mam na myśli...)
---
inną rzeczą jest moja droga, że należę do tych "zasiedziałych" trekearthowiczów, którzy piszą co myślą i myślą co piszą... w 80% ugrzecznionych rozdawaczy zielonych buziek zapewne to wywołuje złość... ale jak spojrzysz na to w ten właśnie sposób, że jak coś już piszę to po to, żeby nie jechać po zdjęciu, tylko, żeby dać jakiś przekaz, to może sama dasz na luz? co sądzisz?
polecam np. moje uwagi pod zdjęciami gessle, która jakoś się nie obraża i nie wyrzuca mnie na inne fora - chyba dlatego, że chce się czegoś rzeczowego dowiedzieć od innych na temat swoich zdjęć...
ot tylko tyle i aż tyle w tym co robię...
nie bierz - proszę cię - nigdy moich słów do siebie, ale do zdjęć (czasami też do tekstów, bo tu mam słabość, muszę wyznać - do szewskiej pasji doprowadzają mnie idiotyczne często krytyki wymieniaczy zielonych buziek, ale to już całkiem inna historia....)

pozdrawiam serdecznie,
j.
Old 11-03-2008, 02:00 PM
NioniaMonia's Avatar
TE Newbie

Default Re: To bantonbuju: Troszkê luzu

Mój drogi, ja się wcale nie obrażam, wręcz cenię Twój sarkastyczny języczek, ale czy przypadkiem w ten sposób się nie lansujesz? ;P jako twardy, ostry znawca tematu.

Słowa krytyki są wskazane, bo mobilizują, ale niestety nie oczyścisz TE z rozdawaczy buziek.

Z przyjacielskim pozdrowieniem,
Monika
Old 11-03-2008, 04:25 PM
bantonbuju's Avatar
TE Expert

Default Re: To bantonbuju: Troszkê luzu

masz rację - lansuję się twardy, ostry znawca tematu... pewnie dlatego, że jestem twardy, ostry znawca tematu, a zdjęcia na wpół roznegliżowanych dziewczynek gdzies w brami napawa mnie przerażeniem... bo ten portal ma oglądalność dziesiątki tysięcy odsłon dziennie... bo gdzies tam chycha banda zboków, żeby wyłowic nowy temat... a tu - w najlepsze, zgraja frajerów (tak - żebys wiedziała - w tym przypadku to frajerskie zachowanie) - wypisuje achy i ochy nad w sumie słabym zdjęciem...
jeśli to dla ciebie lans - niech tak będzie...
Old 11-04-2008, 10:40 AM
NioniaMonia's Avatar
TE Newbie

Default Hmm

Dopatrujesz się dziwnych rzeczy. Za niedługo zrobisz zboczeńca z autora zdjęcia. Nie czarujemy się, życie jest brutalne, ale bez przesady, żeby, w jak to T nazywasz słabym zdjęciu doszukiwać sie pożywki dla pedofilów.
I to nie jest lans-masz rację, tylko zagłuszanie własnego ego, chorych ambicji. Myślisz, że głupią krytyką uratujesz świat??
Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, po to jest ten portal. Mogą sobie ludzie wzdychać, cudować, a Ty możesz to dalej komentować po swojemu. Takie życie. Ty "sprowadzasz" innych na ziemie, część bierze sobie Twoje "wymądrzanie" do serca, część to zlewa. Mi to jest obojętne, jeśli faktycznie ustosunkujesz się do mojego zdjęcia, powiesz, ze jest do bani i napiszesz co Ci się nie podoba, oki przyjmę to na swoje bary i coś poprawię w technice. Ale jeśli nie będzie to komentarz do zdjęcia, tylko komentarza jakiegoś trekowicza to już na to nie zareaguję. Bo nie ma sensu.
Old 11-04-2008, 12:05 PM
bantonbuju's Avatar
TE Expert

Default Re: Hmm

trochę szkoda, że nie pokapowałaś o co mi chodzi... ale jakoś damy radę, no nie?
Closed Thread

Thread Tools

Posting Rules