Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great daddo 2013-02-06 17:03

Hi aleks. I love the previous shot and of course this more intimate one. One day I hope to see Berati.You gave this shot a pastel effect- nice. A ėshtė e vėrtetė se lumi ėshtė i ndotur dhe ka njė erė tė keqe? Best wishes. Klaudio.

  #1  
Old 02-07-2013, 03:15 PM
agjika's Avatar
agjika agjika is offline
TE Junior Member
Thread Starter
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 211
Default To daddo: Lumi

Mirdita Klaudio,
Lumi Osum rrjedh shpejt keshtu qe nuk ndotet kollaj. Megjithate lumi eshte me i ndotur ne behar kur ka pak se ne dimer kur sasia e ujit eshte shume me e madhe. Une per vete nuk kam ndjere ndonjehere ere te keqe. Duhet thene se shtrati i lumit prane qytetit te Beratit ka nevoj per nderhyjre dhe mirembajtje.

Preshendetje.

Aleksi
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 08:03 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH