Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Traczewska 2008-09-19 15:26

Kosciol na wyspie. Swietnie, ze go zobaczylismy ale..wlasciwie dlaczego??

Zastanawiam sie skad sie bierze taka nierownosc w Twoim fotografowaniu? rzeczy swietnie operujace nastrojem, zaskakujace trafnoscia obserwacji, zupelnie niestandardowe przeplecione czyms przezroczystym jak powietrze..
A gdybys byl bardziej wybredny i zaostrzyl kryteria doboru? Duzo pomaga odpowiedz sobie na pytanie o co mi chodzi jak biore do reki aparat? Zaczyna ksztaltowac pewna linie..

z pozdrowieniami, agn.

Old 09-20-2008, 10:36 AM
zdechlypies's Avatar
zdechlypies zdechlypies is offline
TE Newbie

Default To Traczewska: ?

Nierownosc nazwalbym raczej wszechstronnoscia. Tam gdzie ty dostrzegasz jedynie cos przezroczystego ktos inny moze dostrzega cos wiecej.
PS. wiem po co biore aparat do reki i ksztaltuje swoja linie wg moich kryteri doboru. Dzieki za wpis.
Reply With Quote
Old 09-20-2008, 01:55 PM
Traczewska's Avatar
Traczewska Traczewska is offline
TE Expert

Default Re: To Traczewska: ?

Nie ma wszechstronnosci w sensie, ze mozna wszystko rownie dobrze..
to znaczy udalo sie Leonardowi da Vinci co daje nadzieje potomkom..

Wydaje mi sie, ze koncentracja i odkrycie tego co we wlasnym wydaniu jest unikalne jest kamieniem milowym na drodze do autoswiadomosci, moim zdaniem niezbednej jesli sie nie chce utonac w chaosie mozliwosci jakie kreuje rzeczywistosc..
ale masz racje, ze kazdy powinien dowiedziec sie o tym sam.. to zabawne ale w tej dziedzinie zadna podpowiedz umozliwiajaca drugiemu pojscie na skroty jakos nie dziala :)
mnie tez ktos powiedzial i bardzo sie buntowalam a teraz wstydze sie dawac np.pejzazy bo wiem, ze sa ode mnie o wiele lepsi wiec nie mam co glupio udawac, ze ich przeskocze..

ja tych wpisow zrobie wiecej bo do Twojej galerii bardzo mnie przyciaga nadzieja :)
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules