Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great batalay 2008-01-26 15:13

Merhaba Tolga,

Candan tebrik ederim bu sahane fotograf için. Perspektive olagnüstü, arkadan gelen dagcilar. En güzel tarafi belki, bulutlarin asagida kalmasi. Uzun yillar evvel bir defa uzaktan görebilmistim Erciyas'i, simdi mutlu oldum yukardan asaga bakabilmeyi. Favorilerimin arasina alicagim biraz baska bir resmi ekarted ettikten sonra. 4000 metre'ye yakin, tepeye kadar tirmanabildinizmi?

ABD'den selam ve saygilar,

Bülent

Old 01-26-2008, 12:37 PM
tolgakanik's Avatar
tolgakanik tolgakanik is offline
TE Newbie

Default To batalay: merhaba

Ustadim merhaba
Guzel yorumlariniz cok tesekkur ederim. Sizin gibi bir usta fotografcidan boyle kritikler alabilmek benim icin bir onurdur. Evet bulundugum noktadan zirveye yarim saat kalmisti. Bu bir italyan gurup. Ben hayatimi dag rehberligi yaparak kazaniyorum. Fotograf gecen sene cekildi hem de temmuz ayinda. Kayseride insanlar sicaktan terlerken biz firtinada donuyorduk. Ancak ustadim gordugunuz gibi bu muhtesem manzara herseye deger. Amerika`da nerde oturuyorsunuz ben de 20 subatta seattle`a gelecegim belki tanisma olanagimiz olurdu.
sevgiler hurmetler
Tolga
not: internet sayfamda da bir cok fotograf var dilerseniz bir goz atabilirsiniz
www.tolgakanik.fotopic.net
Reply With Quote
Old 01-29-2008, 01:43 AM
batalay's Avatar
batalay batalay is offline
TE Expert

Default Re: To batalay: merhaba

Merhaba Tolga,

Notunuz için tesekkür ederim. Biz Virgina'da,ABD'nin Dogu eyaletlerinin birinde oturuyoruz. Baskent Washington'a çok yakininda, bu taraflara yolunuz düserse, memnuniyetle tanismak isterim.

Selam ve saygilar,

Bülent
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules