Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great ballyna 2006-01-23 6:33

murat bey,
enteresan bir bakış açısı yakalamışsınız.ışık oyunlarına da boyun eğmeden alnınızın akııyla bu işten sıyrılarak ülkemizi tanıtacak güzel bir fotoğraf kazandırmışsınız siteye.keşke meraklısına da ingilizce biraz not koysaymışınız,tebrikler,
saygılar

Old 01-23-2006, 07:51 PM
mdo's Avatar
mdo mdo is offline
TE Junior Member

Default To ballyna: Teşekkür ediyorum

Sevgili Nejat bey;Fotografımı beğenmeniz mutlu etti.Ülke tanıtımı ile ilgili sözleriniz ile de çok onore oldum.İngilizcem ise çok zavallı bu yüzden ancak kafa göz yara yara yazabiliyorum.Daha çok link veriyorum konu ile ilgili.Turizm Bakanlığından genelde.Bana workshop editör nedir açıklayabilir misiniz? İlginize çok teşekkür ediyorum.Sevgiler,saygılar...
Reply With Quote
Old 01-24-2006, 10:52 AM
ballyna's Avatar
ballyna ballyna is offline
TE Junior Member

Default ws

murat bey,
workshop editör bu sitedeki dağıtılan ünvanlardan bir tanesi:-) şöyle ki fotoğraflarımızın yanına yazdığımız notları beğenen insanların useful hanesini tıklatmasıyla note writer değerlendirmemiz işliyor,başka arkadaşların fotoğraflarına yazdığımız kritikleri faydalı bulan insanların useful hanesini tıklatmasıyla critiquer değerlendirmemiz işliyor ve de başka arkadaşların fotoğraflarında şöyle olsa daha iyi olurdu diyerek yaptığımız ve o fotoğrafa workshop olarak gönderdiğimiz çalışmaları faydalı bulan insanların o workshop açıkken useful hanesini tıklatmaları ile de workshop editör değerlendirmemiz işliyor.
baktığımda sizin hiç workshop hazırlamadığınızı,sizin gülen deve fotoğrafınıza da bir kişinin workshop hazırladığını ve bunu 3 kişinin faydalı bulduğunu,sizin bu 3 kişi arasında olmadığınızı gördüm:-) faydalı görülen her workshopunuz size 1 puan kazandırıyor ve 10 puanda silver 50 puanda gold workshop editör oluyorsunuz,hepi topu o.
ama bana sorarsanız kişinin fotoğrafını en çok geliştiren kısım orası,başkasının fotoğrafında neler daha farklı olsa daha güzel olurdu düşüncesi ve uygulamaya dökmesi tabii ki kişiyi geliştiriyor.
herhangi birinin hazırladığı workshoplara bakmak için o kişinin sayfasında photos hanesi açıkken sol üstte 'workshops given' o kişinin diğerlerinin fotoğrafları için yaptığı workshoplara,'workshops received' ise o kişinin fotoğraflarına başkaları tarafından yapılan workshopları gösterir.
bazı workshoplar gerçekten o fotoğrafa çok değişik bir kimlik te kazandırabilir.
örnek olarak kendi yaptığım workshoplardan vereyim,http://www.trekearth.com/workshops/265783/photo45248.htm veya http://www.trekearth.com/workshops/182309/photo34065.htm selamlar,saygılar.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules