Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great elifpetan 2006-10-22 8:53

Maşukiye çok güzel bir yer değil mi?
Siz baharda gitmişsiniz, şelale gürül gürül akıyormuş, ben eylülde gittim, şelalede pek su yoktu ama yine de yeşillik etkileyiciydi tabi. Fotoğrafınızı da çok beğendim, elinize sağlık.
Elif

Old 10-26-2006, 12:31 PM
gokhanozcan's Avatar
gokhanozcan gokhanozcan is offline
TE Newbie

Default To elifpetan: Maşukiye kesinlikle çok güzeldi

Öncelikle yorum için teşekkürler Elif Hanım:)
Maşukiyeye Mayısta gittim. Hava güneşliydi, Sapancadan itibaren yemyeşil doğayı güneş parlatıyordu. Maşukiye Belediyesinin yakınlarında ATV(Dört tekerli arazi motorları) kiralayan yeni bir yer açılmıştı, bir tane ATV kiraladım kamerayı da boynuma asıp buraları önce bu şekilde dolaştım, beğendiğim manzaralarda da durup foto çektim, oldukça heyecan vericiydi. Sonra ATV yi bıraktım ve Yayla Otelde bu manzara karşısında alabalık yedim. Gerçekten çok güzel bir yer Maşukiye. Buranın Kartepeye doğru 5 km yukarısında Sunset Restoran bulunuyor. Hem Körfezi, hem de Sapancayı kuşbakışı görebiliyorsunuz, özellikle günbatımında çok güzel. Umarım gitmişsinizdir. Maşukiyeye daha sonra Temmuz'un başında tekrar gittim, dediğiniz gibi şelalenin suyu bu kadar değildi, ATV kiralayan yerde kapanmıştı. Demek herşeyi zamanında yaşamak güzelmiş.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules