Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great setenay 2008-11-28 1:38

Merhaba David,
Bu sabah,Relanın ve diğer dostların karelerine bakıp yorumları okuduğumda Veysel gibi senin ve Denizin de çok yakında askere gideceğinizin kesinleştiğinizi öğrendim.TTE ailesi olarak, üç oğlumuzun asker yolunu gözleyeceğiz demekki!Hayırlısı ile Güle güle gidip gelin,sizinde bu kutsal görevinizi,iyi bir yerde sorunsuz yapıp bitirmenizi diliyorum.
Karene gelince, kadrajıyla çocuğuyla, manzarasıyla çok beğendim ve Yaz'ın gittiğimde bu heykele dikkat etmediğime üzüldüm ne güzelmiş, çay bahçesinin üstündeki parkta galiba.Benim daha beğendiğimse senin, Relanın o çok güzel mavili kompozisyonuna yolladığın WS karen ve yorumun. Bayıldım o duyarlı ifadene,insanların(Rela gibi) çok değerli ve özel oluşları elbette güzel, ama yaşamlarında bunun kıymetini bilecek biri ile karşılaşması çok daha önemli.Sevgili Rela ve Burcu için gönderdiğim armağan karemde ikisinin akıllı oluşlarından söz etmiştim ,isabetli bir laf ettiğimi şimdi daha çok anladım, seçtikleri hayat arkadaşlarından ayrıca belli oluyor.TEte kazandığım zenginliklerimden biri sizlerle tanışmamdı,sevgili Relaya çok selamlar,şimdiden Allah kavuştursun,-özel durumlarda duygularımı ifade etmemek olmazdı-,sevgi ve güzelliklerle kalın.
PS.Şimdi Veyselin yorumunu okudum benim içimdeki ses İzmir diyor
setenay

  #1  
Old 11-30-2008, 03:32 PM
davidmoonkhan's Avatar
davidmoonkhan davidmoonkhan is offline
TE Newbie
Thread Starter
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 27
Default To setenay: teşekkür

setenay hanım merhaba;
yazdığınız güzel şeyler için ve temennileriniz için çok teşekkür ederim.
inanın çok mutlu ettiniz. böyle zamanlarda insanın böyle şeylere çok ihtiyacı oluyor açıkça söylemek gerekirse.. Kısmet bakalım nereye düşecek yolumuz, üç asker inşallah üçümüz içinde iyi yerler olur. Döndüğümüzde sizinle tekrar görüşmek isteriz. Belki boluda bir toplantı ayarlar çeker güler eğleniriz,
sağlıcakla kalın. görüşmek üzere
Reply With Quote
  #2  
Old 11-30-2008, 03:43 PM
gokanlam's Avatar
gokanlam gokanlam is offline
TE Expert
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,098
Default Re: To setenay: teşekkür

Ablacim, cok cok tesekkur ediyorum ben de.. umarim dediginiz gibi guzel bir askerlik gecirirler..
Duyarli olusunuz cok guzel, opuyorum sizi..
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 12:25 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH