Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great tober 2010-07-08 5:10

Merhaba Hocam, bir yolcu gemisinin içinde bu kadar derinliği olan bir spiral merdiven olabileceği aklım almıyor gerçekten. Büyük bir gemi demek ki. Grafizmiyle sıradışı bir kare olmuş. Elinize sağlık.

  #1  
Old 07-08-2010, 12:42 PM
batalay's Avatar
batalay batalay is offline
TE Expert
Thread Starter
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 3,731
Default To tober: Vapur

Merhaba Tolga,

Asli büyük bir gemi degil, ancak 450 yolcu aliyor, fakat büyük gemilerden fiyatlar çok daha pahalil. Çok sükür, konferans verebilmem için beni ve esimi misafir ediyorlar. Bir haftaligina ABD'ye döndüm. Onümüzdeki Pazartesi Chicago üzerinden Hinditan'a ve Tailand'e gidiyorum, konferans vermek gidicegim. Neredeyse 50 yil önce Georgetown University'de talebeyken çok yakin arkadaskarim vardi — mesur Nehru Ailesi mensuplari. Onlar benim için bir konferans hazirlamislar, 16 Temmus'ta New Delhi ve Chanidgarh'da. Gelicek yil da sizin sevdiginiz Portekiz'e bir vapur yolculugu yapicagiz.

Sevgi ve selamlar,

Bülent
Reply With Quote
  #2  
Old 07-08-2010, 12:57 PM
tober's Avatar
tober tober is offline
TE Expert
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,427
Default Vapur

Gezi programınız gerçekten güzelmiş. Gelecek yıl Portekiz'e vapur yolculuğuna çıkmadan önce bana hatırlatabilirseniz, sizi yeni gezilebilecek yerler konusunda bilgilendirmek isterim hocam.
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 11:17 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH